… a takto nejako to začalo,
v Taliansku, asi 14:00 a veľká chuť na kávu, aj vzpruženie pred ďalšou porciou kilometrov. Ale tá ich siesta… Musíš veľmi silno hľadať, hlavne keď si mimo turistické destinácie. Častokrát sú to aj stovky kilometrov, kým niečo nájdeš. Aj gas station funguje väčšinou v siestnom režime a akurát si tak natankuješ. Neviem ako je to v iných destináciách, ale vo Francúzku a Španielsku to bolo veľmi podobné. Alebo si ďaleko od civilizácie. Áno, riešením je zbehnúť do civilizácie, alebo  blúdiť po miestnych kaviarničkách, alebo… Alebo si vytiahneš z batoha prenosný cestovný kávovar PRESSO XL, naleješ studenú vodu, nasypeš mletú kávu, alebo použiješ kapsulu kompatibilnú s Nespresso a už o 7 minút vychutnávaš kafíčko kdekoľvek a kedykoľvek (jasné, kávu si urobíš aj na variči. Taký klasický “turek”. Ozaj, kedy ste mali takú kávu? Či už mletú, alebo instantnú?). Kapsule majú svoje výhody, sú menšie, spratnejšie, čistejšie a po použití ich jednoducho hodíte do koša alebo zbalíte do vrecúška a pri najbližšej príležitosti vyhodíte. Vlastne je len na Vás, pre ktorú alternatívu sa rozhodnete. Každý máme svoje obľúbené preferencie. A tento scenár s hľadaním kávy sa opakoval mnoho krát. A tak som začal pátrať, neúspešne. Musel som zintenzívniť pátranie, až som sa dopracoval k prenosnému kávovaru. Áno, nie je tajomstvom, že sa tieto kávovary postupne dostávajú na povrch predajných pultov, ale je tu zase to ale…
Väčšina má objem na 60ml vody alebo sú bez ohrevu. Náš kávovar od značky Caffee2go má však objem 90ml, ohrev a k baleniu dostanete aj USB C kábel a adaptér k nabíjaniu. Kávovar som otestoval, vzal ho do rôznych nehostinných podmienok a zaobchádzal som s ním presne tak isto, ako sa mu dostane pri mojom cestovaní. Kávovar uspel na jednotku. Spĺňa presne to, čo je uvedené v jeho opise. Náš eshop nie je však len o kávovare, ale aj o produktoch, ktoré sú stvorené na to, aby ste ich vzali na cesty so sebou. Použiteľnosť kávovaru predĺžite niekoľkonásobne napríklad, ak si so sebou vezmete horúcu vodu, trebárs v smart termoske od COFFE2GO. Horúcu vodu Vám spravia napríklad ráno v ubytovaní pred odchodom. Pribalíte si k tomu 10 000mAh power banku, ktorú využijete aj na napájanie či už Vášho smartphonu, alebo kamery GoPro. Power banku máte tak vždy so sebou, pretože naozaj neviete, kedy sa Vám zíde ďalšia energia. No a kávičku si môžete spraviť do nášho plecháčika. A keď práve nemáte chuť na kávu, môžete si do neho načapovať čistú vodu, alebo večer pri táboráku spraviť pravý čierny Cejlonský čaj. Keďže som sám maličký cestovateľ, viem, čo sám očakávam od výrobku, aj príslušenstva. A tak verím, že Vám náš sortiment bude robiť na cestách radosť, nech ste už kdekoľvek.
#kedykoľvekakdekoľvek #coffe2go
P.S.: Na eshope stále makáme. Veríme, že v pravidelných intervaloch budeme pridávať produkty, ktoré Vám budú nápomocné. Už teraz pilne pracujeme na našom kávovare COFFE2GO MOKA dostupný zatiaľ v dvoch farbách.
Back to Top